Dobrý den.

Vážení rodiče, milí žáci, všichni víte, že výuka nesmí probíhat v budovách ZUŠ PELHŘIMOV.Výuka jako taková ale neodpadá, pouze bude probíhat online formou. Učivo budou děti dostávat formou emailů, přes mobil či jinou bezkontaktní formou.Prosím Vás o zpětné potvrzení, že Vám alespoň toto emailové spojení funguje.Napište mi též prosím aktuální e-mailové adresy na žáky a jejich technické možnosti spojení. (e-mail, zda mohou používat mobil, zda mají k dispozici tiskárn...u, WhatsApp, facebook..)Tato žádost se vztahuje pouze na žáky sólového zpěvu, komorního sboru Komoráci s.r.o. a hudební teorie (mých kmenových žáků).

Přihlášky do ZUŠ na příští rok(kdo ji ješte neodevzdal) dejte buď do poštovní schránky naší školy nebo mi přihlášku ofoťte a pošlete na mobil či e-mail, WhatsApp.

Žáci mají přísný zákaz vstupu do budov ZUŠ PELHŘIMOV, případné vypůjčení hud. nástrojů nebo předání notového materiálu obstarají zákonní zástupci. Informace budu také dávat do naši facebookové skupiny "Zpěvačky a zpěváci z pelhřimovské zušky".

Kontakt:

Dana Bezstarostová

mobil 723 022 690

e-mail spicounek@centrum.cz

Facebook Dana Bezstarostová

WhatsApp Dana Bezstarostová

Hodně zdraví, pevné nervy a zpěvu zdar. Dana Bezstarostová

 

Učivo na týden od 16.3.-20.3. a od 23.3. do 27.3.

Dnes-18.3. bych chtěla  oslovit žáky ze sborů.... Duha si poslechne na youtube píseň Koníčku můj a postupně se ji bude učit zpaměti (noty máte).

Podkolenky si poslechnou na youtube píseň Vůně ( pozor naše úprava je trojhlasně a trochu jnak než je nahrávka)

Pokud nědo nemá noty, tak si je může stáhnou z naší facebookové skupiny nebo mi napište e-mail a já vám je zašlu.

Buďte zdraví, optimističtí a hodně si zpívejte.

Zpěvu zdar, Dana

 Veškeré informace jsou na www.zuspelhrimov.cz v oddělení pěvecké sbory-info pro členy, nebo na FACEBOOKU ve skupině Zpěvačky a zpěváci z pelhřimovské „zušky“.

 

Děkuji, Bezstarostová (mobil 723 022 690)

 

 

 

 

 

Vytvořil Enbros.cz